Župne obavijesti – XXVI. NEDJELJA KROZ GODINU (1.10.2023. – 8.10.2023.)

Tijekom idućeg tjedna slavimo:

2.10. ponedjeljak: sv. Anđeli Čuvari

3.10. utorak: bl. Columba Marmion, redovnik

4.10. srijeda: sv. Franjo Asiški, redovnik

5.10. četvrtak: sv. Placid i Mavro, redovnici

6.10. petak: sv. Bruno, prezbiter

7.10. subota: BDM od Krunice

8.10. nedjelja: XXVII. NEDJELJA KROZ GODINU

  • Mise su nedjeljom u 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i u 19.00 sati. Radnim danom u 7.00 i 19.00 sati.
  • Radno vrijeme župnog ureda je od ponedjeljka do petka od 17.00 do 19.00 sati.
  • Naša župa organizira hodočašće u Padovu u subotu 21. listopada 2023. Polazak će biti ujutro u 4.00 sata, a povratak u večernjim satima. Posjetit ćemo svetišta sv. Leopolda Bogdana Mandića gdje ćemo slaviti sv. misu, sv. Antuna Padovanskog i sv. Justine. Troškovi putovanja su 45 eura po osobi. Javite se što prije.
  • Danas počinju listopadske pobožnosti. Pozivamo vas na zajedničku molitvu krunice i pjevane litanije svaki dan prije večernje svete mise.
  • U četvrtak 5. listopada 2023. godine je 2. obljetnica smrti vlč Miriana Šuvaka. Velečasnog Miriana spomenut ćemo se kao župna zajednica na misi u 19.00 sati. U zahvalnosti i trajnom sjećanju na njegovu službu u našoj župi tijekom 41 godine, nosimo ga u molitvama. Neka ga Gospodin nagradi u svome vječnom Kraljevstvu!
  • Biblijsko-liturgijsko-molitvena zajednica ima svoj redovni susret u srijedu nakon večernje svete mise.
  • U četvrtak nakon večernje svete mise je redovito euharistijsko klanjanje.
  • Uskoro počinje katekumenat tj. priprava odraslih za sakramente kršćanske inicijacije. Zainteresirani kandidati mogu se javiti u župni ured i upisati se za pripravu.
  • Pjevački zborovi naše župe: dječji – Čarobne frulice, zbor mladih Bijeli san, zbor Beatus kao i mješoviti zbor Marijan Mihelčić pozivaju nove članove koji im se žele pridružiti i svojim glasom slaviti Gospodina. Zainteresirani neka se jave voditeljima zborova.
  • Preporučamo katolički tisak: novi broj Glasa Koncila, Mak, Veritas, Kanu i dr.

Podijeli s drugima!