Župa

Župnici i župni vikari

Župnici koji su djelovali u našoj Župi od osnutka pa do danas:

  1. Petar Kovačić – 20. travnja 1937. do 6. srpnja 1945
  2. Marijan Mihelčić – 6. srpnja 1945. do 13. svibnja 1986.
  3. Mihael Gjilas – 13. svibnja 1986. do 4. rujna 2005.
  4. Vjekoslav Meštrić – 4. rujna 2005. do 29. kolovoza 2010.  (župnik moderator)
  5. Mirian Šuvak – 4. rujna 2005. do 29. kolovoza 2021. (župnik in solidum)
  6. Ivica Zlodi – 30. kolovoza 2010. do 22. kolovoza 2021. (župnik moderator)
  7. Danijel Dukić – 23. kolovoza 2021. do

Župni vikari, duhovni pomoćnici i subsidiari koji su djelovali u našoj Župi od osnutka pa do danas:

  1. Mihael Gjilas, subsidiar (1972. – 13. svibnja 1986.)
  2. Mirian Šuvak, duhovni pomoćnik (1981. – 04. rujna 2005.)
  3. Ivan Levak, supsidiar (1978. – 29. rujna 1979.)
  4. Mato Bunić, kapelan (18. kolovoza 1989. – 25. kolovoza 1993.)
  5. Nedjeljko Pintarić, kapelan (14. kolovoza 1993. – 20. listopada 1993.)
  6. Ivan Štengl, kapelan (20. listopada 1993. – 16. kolovoza 1995.)
  7. Vjekoslav Meštrić, kapelan (27. kolovoza 1995. – 20. kolovoza 1999.)
  8. Krunoslav Detić, kapelan (29. kolovoza 1999. – 20. kolovoza 2002.)
  9. Dragutin Šengula, kapelan (20. kolovoza 2002. – 25. kolovoza 2004.)
  10. Ivica Reparinac, kapelan (25. kolovoza 2004. – 20. kolovoza 2005.)
  11. Željko Faltak, đakon (03. rujna 2006. – 11. veljače 2007.)
  12. Antun Sente, kapelan (24. rujna 2006. – 11. veljače 2007.)
  13. Matija Pavlaković, kapelan (18. veljače 2007. – 20. kolovoza 2007.)
  14. Domagoj Matošević, duhovni pomoćnik (15. rujna 2007 – kolovoz 2011.)
  15. Bruno Matos, kapelan (kolovoz 2011. – kolovoz 2013.)
  16. Ivan Marčić, duhovni pomoćnik (studeni 2020. – )